II. Akademik Kurul toplantısı gerçekeştirildi

Üsküp Düşünce Okulu II.Akademik Kurul toplantısı birçok akademisyen ve öğrencilerin katılımıyla dernek merkezimizde icra edildi.

Üsküp Düşünce Okulu II.Akademik Kurul toplantısına dernek başkanımız Sevba Abdula, Üsküp Düşünce Okulu koordinatörü Dr. Bujamin Bela, Kalkandelen Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Musa Musai, Güneydoğu Avrupa Üniveristesi öğretim üyesi Prof. Dr. Ali Pajaziti, Uluslararası Balkan Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve öğretim üyesi Prof. Dr. Sener Bilal ve Busra Bagdat, Doç. Dr. Muhammed Ali, Ahmet Lökçe, Deniz Memedi ve başkan yardımıcımız Metin Celil katıldı. Ayrıca toplantıda Üsküp Düşünce Okulu öğrencilerimizden Semran Murtezani, Zehra Saiti, Hacer Süleyman, Zehra Abdula ve Melisa Buqi yer aldı.

Toplantıda Kuzey Makedonya’da üniversite eğitimi, Üsküp Düşünce Okulu’nun destekleyici eğitim olarak nelere yoğunlaşması gerektiği, Üsküp Düşünce Okulu’nun metodolojisi, geçmiş performansı, iyileştirimesi gereken yönleri ve öneriler gibi konular değerli hocalar ve öğrencilerin katkılarıyla tartışıldı.

haberlerPacwork Operation